Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка двомісна із заземленням серії Karre виготовлена в сучасному рівному та строгому дизайні з антистатичного, зносостійкого полімеру. Розетка Viko має мідну контактну групу, бакелітовий каркас механізму та діелектрик із високою температурою плавлення (до 300 град). Розетка Viko Karre виготовлена згідно з протипожежним класом 1 (850 град) і відповідає всім міжнародним сертифікатам якості. Серія розеток Viko Karre — це найкраще співвідношення ціна/якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Заземлення | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Номінальний струм | 16 А |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Захисні шторки | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80.5 мм |
| Висота | 82.5 мм |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 131,87 ₴

