
Коробка розподільна 90х90х50 герметична для зовнішнього монтажу
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 300-69-11
- +380 (96) 356-32-23
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка призначена для монтажу електропроводки всередині приміщень і для зовнішнього застосування. Коробка має щільно закривається кришку і гумові вставки для щільного монтажу кабелю і дроту.
Довжина - 90 мм
Ширина - 90мм
Висота - 50мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Тип конструкції | Штампована |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 87 |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 70 ₴

