Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель RG-6 CommSpace: центр жила — 1,02 CCA + фольга + 64% обплетення CCA в прозорій силіконовій оболонці, 75 AM, бухта 100 м
Докладніше на сайті dg-company.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Commspace |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телебачення |
| Тип кабеля | Коаксіальний |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Термін служби | 5 років |
| Застосування | Універсальне |
| Конструктивні особливості | |
| Номінальний діаметр центральної жили | 1 мм |
| Номінальний діаметр з оболонкою | 6.5 мм |
| Матеріал ізоляції | Поліуретан |
| Матеріал центральної жили | CCA |
| Виконання 1 екрана | Фольга |
| Виконання 2 екрана | Дріт |
| Матеріал 1 екрана | ССА |
| Матеріал 2 екрана | ССА |
| Наявність екрану | Так |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальний радіус вигину | 25 мм |
| Щільність обплетення | 48 % |
| Електричні характеристики | |
| Хвильовий опір | 75 Ом |
| Загасання на 100 м | 20 дБ |
| Постійна поширення | 80 % |
| Опір | 130 Ом/км |
- Ціна: 770 ₴/бухта

