Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за графіком у нас неробочий день.Ви можете залишити повідомлення на Вайбер 0503006911, ми обов'язково відповідаємо.

+380 (50) 300-69-11
+380 (96) 356-32-23
ДГ Компані
Гільза обтискна для коаксіального кабелю RG8/RG213, латунна трубка для монтажу RF-роз'ємів, фото 1
  • Гільза обтискна для коаксіального кабелю RG8/RG213, латунна трубка для монтажу RF-роз'ємів, фото 2
  • Гільза обтискна для коаксіального кабелю RG8/RG213, латунна трубка для монтажу RF-роз'ємів, фото 3

Гільза обтискна для коаксіального кабелю RG8/RG213, латунна трубка для монтажу RF-роз'ємів

14 ₴

  • Готово до відправки
+380 (50) 300-69-11
  • +380 (96) 356-32-23

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гільза обтискна для коаксіального кабелю RG8/RG213, латунна трубка для монтажу RF-роз'ємівГільза обтискна для коаксіального кабелю RG8/RG213, латунна трубка для монтажу RF-роз'ємів
14 ₴
Готово до відправки
+380 (50) 300-69-11
  • +380 (96) 356-32-23
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

  Гільза обтискна для коаксіальних кабелів RG8 і RG213 призначена для надійного монтажу високочастотних роз'ємів і створення довговічних кабельних складок. Використовується для фіксації екрана кабелю на корпусі роз'єму методом обтискання, забезпечуючи міцне механічне з'єднання та стабільні електричні характеристики.

  Виготовлена з якісної латуні, вирізняється високою міцністю, стійкістю до корозії та тривалим терміном експлуатації. Підходить для встановлення роз'ємів типів N, UHF (PL-259), BNC, TNC та інших моделей, розрахованих на кабелі RG8 і RG213. Широко застосовується в системах радіозв'язку, антенних комплексах, телекомунікаційному обладнанні, Wi-Fi мережах, вимірювальній техніці та промисловій електроніці.

  Гільза забезпечує професійний монтаж без пошкодження кабелю та сприяє мінімізації втрат сигналу у високочастотних трактах.

Характеристики

  • Тип виробу: обтискна гільза
  • Призначення: монтаж коаксіальних роз'ємів
  • Сумісні кабелі: RG8, RGB
  • Матеріал: латунь
  • Покриття: нікельоване (залежно від партії)
  • Способ монтажа: обжим кримпером
  • Форма: циліндрична
  • Висока механічна міцність
  • Стійкість до корозії й окиснення
  • Підходить для високочастотних сполук
  • Забезпечує надійну фіксацію екрана кабелю
  • Сфера застосування: радіозв'язок, телекомунікації, антенні системи, вимірювальне обладнання
Основні атрибути
ВиробникTCOM
Країна виробникКитай
ТипРоз'єми
МатеріалЛатунь
Тип коннектораN
  • Ціна: 14 ₴