
Телевізійний кабель Finmark F690BV, 305м
3 476 ₴/бухта
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- +380 (96) 356-32-23
Кабель телевізійний FINMARK F-690BV являє собою коаксіальний кабель опором 75 Ом, з центральної житлової ССА, покритої товстим шаром міді, приклеєною до вспенненому діелектрика фользі і екраном щільністю 90 %. Приклеєна фольга дозволяє використовувати антенний кабель Finmark F690BV як всередині приміщення, так і зовні, а подвійна екранування дає надійний захист від перешкод і низький коефіцієнт загасання.
Телевізійний кабель Finmark F690BV застосовується для підключення ефірних і супутникових антен, побудови домашніх мереж кабельного телебачення, для підключення 3G/4G антен,для підключення камер відеоспостереження. Коаксіальний кабель Finmark F690BV поставляється в бухтах 100 і 305 м, в білому і чорному кольорі, для зручності монтажу на антенному кабелі є метраж.
Ви можете купити телевізійний кабель Finmark F690BV у нашому інтернет магазині з доставкою по Україні.
Характеристики антенного кабелю Finmark F690BV:
Опір - 75 Ом
Товщина центральної жили - 1,1 мм
Матеріал центральної жили - ССА
Коефіцієнт загасання - 19 дБ/100м
Застосування - внутрішня, зовнішня укладання
Колір - білий, чорний.еа
більш детально на сайті dg-company.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FinMark |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Барабан |
| Застосування | Для зовнішніх робіт |
| Термін служби | 10 років |
| Призначення | Для телебачення |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Тип кабеля | Коаксіальний |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальний радіус вигину | 15 мм |
| Щільність обплетення | 90 % |
| Електричні характеристики | |
| Опір | 125 Ом/км |
| Хвильовий опір | 75 Ом |
| Загасання на 100 м | 20 дБ |
| Постійна поширення | 85 % |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Номінальний діаметр центральної жили | 1.05 мм |
| Номінальний діаметр з оболонкою | 6.91 мм |
| Матеріал центральної жили | CCA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кабель |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 476 ₴/бухта
